بیانیه مطبوعاتی

بسه تعالی

در لیگ قهرمانان آسیا

فولاد و صباباطری با مسترکوچ به مصاف رقبا می روند

             در روز جمعه 24 تیرماه تیم صباباطری در مصاف با ابومسلم، توانست در ضربات پنالتی بر حریف خود پیروز شود و قهرمانی جام حذفی ایران شود.

             صباباطری اولین تیم آسیایی بود که یکسال پیش اقدام به خرید سیستم آنالیز کامپیوتری مسابقات فوتبال "Enterprise" کرد و در این مدت توانسته است به خوبی از قابلیتهای مختتف آن بهره بگیرد.

             همزمان با برگزاری این دیدار، تیم فولاد اهواز –قهرمان چهارمین دور لیگ برتر فوتبال کشور- نیز پس از یبش از دو ماه مذاکره، قرارداد خرید سیستم فوق را با حامد نعمت اللهی – نماینده انحصاری شرکت MasterCoach آلمان در خاورمیانه- امضا کرد و پنجمین کاربر ایرانی شد.

             به این ترتیب دو تیم صباباطری و فولاد اهواز، نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا، این امکان را خواهند داشت که با استفاده از فیلمهای ویدنویی، حریفان آسیایی خود را با سیستم شرکت MasterCoach آنالیز کنند و با آمادگی بهتر به مصاف آنها بروند.

              پنج تیم از لیگ برتر و دسته اول نیز در حال نهایی کردن مذاکرات خود هستند که بزودی قرارداد را امضا خواهد کرد.

             لازم به ذکر است که تیم ملی آلمان نیز در مسابقات جام کنفدراسیونها که در ماه گذشته برگزار شد، از سیستم فوق به صورت آزمایشی استفاده کرد و با ابراز رضایت از نتیجه و عملکرد آن، قرارداد 2 ساله ای امضا کرد تا بتواند از خدمات آنالیزی فوق برای تیم ملی بزرگسالان و رده های مختلف سنی و بانوان این کشور که در سال آینده میزبان جام جهانی نیز می باشد، استفاده بکند.

             اين سيستم در حال حاضر توسط تيمهاي ملي مختلفي همچون اتريش، آمريكا، سوئد، كلميبا، بلژيك، آفريقاي جنوبي و نيوزلند و باشگاههاي هچون شالكه 04، هرتا برلين، اشتورم گراتس، ليون، نانت، آژاكس و اسپارتاك مسكو مورد استفاده قرار مي گيرد. اين شركت با فيفا نيز قراردادی دارد که طبق آن مسئوليت آناليز كامل بازيهاي تمام جامهاي جهاني را بر عهده دارد.

            1384/04/24

 

اولتيماتوم شرکت آلماني به استقلال اهواز

آبراموويچ سه ميليون تومان کم آورد!

             آبراموويچ ايران با کمبود نقدينگي سه ميليون توماني مواجه شده است.

شفيع زاده که در آغاز فعاليت خود با نشان دادن هويج، خيلي ها را وادار کرد تا به او لقب آبراموويچ ايراني را بدهند، اين روزها به خاطر سه ميليون تومان مي رود تا با يک مشكل بين المللي روبرو شود. او که چندي پيش با وجود سر و صدايي که پيرامون سرمايه خود در فوتبال ايران به راه انداخته بود با جنجال عدم پرداخت حقوق كارمندان و كارگران كارخانه اش مواجه شد و براي مهار اين بحران که دامنه اش به فوتبال كشيد، مجبور شد سر كيسه را شل كند، اين بار با يک شرکت آلماني دچار مشكل شده است.

 استقلال اهواز چندي پيش اقدام به خريد سيستم آناليز فوتبال "مستر كوچ" کرد و اين در حاليست که از تسويه حساب با نماينده اين شرکت عاجز مانده و مسوولان باشگاه در دسترس نبودن شفيع زاده و قائم به فرد بودن باشگاه را دليل اصلي اين اتفاق مي خوانند، در حاليكه شنيده مي شود مشكل مالي استقلال اهواز تا حد زيادي جدي شده است و مطالبات اعضاي تيم به سختي انجام مي شود.

در اين بين خبر ديگر حكايت از آن دارد که نماينده ايراني اين شرکت آلماني با دادن اولتيماتومي تهديد کرده است در صورت عدم دريافت وجوه توافق شده به شكايت از استقلال اهواز دست خواهد زد.

1383/12/08

نعمت اللهی نماینده انحصاری مستركوچ در خاورمیانه شد

       از سوی ینس اورلبایر -مدیر عامل شرکت مستر کوچ- حامد نعمت اللهی به عنوان نماینده انحصاری شرکت فوق در خاورمیانه انتخاب شد.

      در جلسه ای که بامداد روزدوشنبه پیش از بازگشت مدیرعامل شرکت مسترکوچ به آلمان در هتل لاله برگزار شد؛ آخرین مذاکرات میان دو طرف انجام شد و ینس یورلبایر ضمن ابراز رضایت نسبت به فعالیت های صورت گرفته در ایران، ضمن اعلام حامد نعمت اللهی به عنوان نماینده انحصاری در خاورمیانه و دعوت ایشان جهت سفر به آلمان، ابراز امیدواری کرد که همکاری فیمابین در جهت گسترش بازار سیستمهای آنالیز در کل منطقه خاورمیانه بسط پیدا بکند.

      این خبر رسماً در سایت شرکت فوق اعلام شد:

http://www.mastercoach.de

1383/04/16

سفر دو روزه هیات آلمانی به پایان رسید

      سفر دو روزه ینس یورلبایر مدیر عامل و کریستوفر کلمنس مدیر فنی شرکت مسترکوچ آلمان به تهران بامداد روز دوشنبه به پایان رسید.

      در این سفر، سیستمهای آنالیز باشگاههای سایپا و صبا باطری نصب شد و کلاس آموزشی در محل باشگاه سایپا برگزار گردید. در این کلاس نمایندگان باشگاههای فوق با

جلسه ای که بامداد روزدوشنبه پیش از بازگشت مدیرعامل شرکت فوق به آلمان در هتل لاله برگزار شد؛ آخرین مذاکرات میان دو طرف انجام شد و ینس یورلبایر ضمن ابراز رضایت نسبت به فعالیت های صورت گرفته در ایران و سفر دو روزه اش در تهران، ضمن اعلام حامد نعمت اللهی به عنوان نماینده انحصاری در خاورمیانه و دعوت جهت سفر به آلمان، ابراز امیدواری کرد که همکاری فیمابین در جهت گسترش بازار سیستمهای آنالیز در کل منطقه خاورمیانه بسط پیدا بکند.

1383/04/16

سایپا به دارندگان سیستم مسترکوچ پیوست

       مدیر عامل و کادر فنی باشگاه سایپا با خرید سیستم آنالیزی مسترکوچ موافقت نمودند.

      دنبال جلسه سه شنبه گذشته حامد نعمت اللهی -نماینده انحصاری شرکت مستر کوچ آلمان در ایران-  با آقایان مهرداد هاشمی -مدیر عامل-، دارابی -سرپرست-، تقوی -سرمربی- سایپا که در محل این باشگاه فوق برگزار شد، با خرید سیستم آنالیزکامپیوتری مستر کوچ موافقت نمودند و قرارداد آن روز دوشنبه هشتم تیر ماه به امضا طرفین رسید.

      لازم به ذکر است که سیستم فوق مدرن ترین آنالیز ویدئویی دیدارهای فوتبال را ارائه می کند که در جامهای جهانی توسط کمیته فنی فیفا مورد استفاده قرار می گیرد. تیمهای ملی چک، سوئد، دانمارک، سوئيس و روسیه در مسابقات یورو 2004 از این سیستم جهت آنالیز حریفان خود استفاده کردند.

     باشگاههای آژاکس آمستردام، المپیک لیون و نانت فرانسه،  ساوث همپتون انگلیس، شالکه، هرتا برلین، راپید وین، اشتورم گراتس، اسپارتاک مسکو و دینامو کیف از دیگر استفاده کنندگان سیستم مسترکوچ می باشند.

1383/04/08

 مسترکوچ از يورو 2004 به تهران مي آيد!

          ینس یورلبایر مدیر عامل شرکت مسترکوچ آلمان به همراه کریستوفر کلمنس مدیر فنی این شرکت یکشنبه آینده سفر دو روزه ای به ایران خواهد داشت.

         در این سفر ضمن مذاکرات با مسئولین باشگاههای لیگ برتری، سیستم آنالیزکامپیوتری Enterprise  شرکت فوق برای باشگاههای خریدار ایرانی نصب می شود و کلاس آموزشی برای کاربران برقرار خواهد بود.

         باشگاههای صباباطری و سایپا مراحل قانونی عقد قرارداد را به پایان رسانده اند. با وجود تایید چند باره توسط کادر فنی استقلال تهران، اما قراردادی به امضا نرسیده است. دکتر دادکان نسبت به خرید سیستم فوق برای فدراسیون فوتبال موافقت نموده بود اما به دلایل مالی فعلاً قادر به خرید سیستم نیست.

         لازم به ذکر است که سیستم فوق مدرن ترین آنالیز ویدئویی دیدارهای فوتبال را ارائه می کند که در جامهای جهانی توسط کمیته فنی فیفا مورد استفاده قرار می گیرد. تیمهای ملی چک، سوئد، دانمارک، سوئيس و روسیه در مسابقات یورو 2004 از این سیستم جهت آنالیز حریفان خود استفاده کردند.

     باشگاههای آژاکس آمستردام، المپیک لیون و نانت فرانسه،  ساوث همپتون انگلیس، شالکه، هرتا برلین، راپید وین، اشتورم گراز، اسپارتاک مسکو و دینامو کیف از دیگر استفاده کنند گان از سیستم فوق می باشند.

1383/04/08

کمیته مطبوعاتی